Terapia i profilaktyka logopedyczna

Do osób w każdym wieku mających problemy z artykulacją czyli z prawidłową wymową lub dykcją lub do osób, które mają trudności w komunikowaniu się z otoczeniem. Pracuję również z osobami, które chcą poprawić autoprezentację w zakresie wystąpień publicznych, z osobami które w swojej codziennej pracy dużo pracują własnym głosem i chcą o niego zadbać, by unikać schorzeń gardła i krtani.

Spotkania odbywają się bezpośrednio w gabinecie logopedycznym po wcześniejszym umówieniu. Jest także możliwość odbycia wybranych spotkań online poprzez komunikator internetowy z możliwością przeprowadzenia wideorozmowy.

Magda Tomczyk

Jestem logopedą. Obecnie współpracuję z przedszkolami prowadząc terapię logopedyczną i obejmując profilaktyczną opieką logopedyczną wychowanków przedszkoli. Prowadzę też prywatny gabinet logopedyczny, gdzie pracuję z dziećmi i dorosłymi. Tworzę autorskie pomoce logopedyczne. Jestem między innymi autorem Fiszek logopedycznych. Od 2018 pracuję z logopedami, którzy stawiają na świadomy rozwój zawodowy. Na platformie zorganizowanylogopeda.pl prowadzę kursy, webinary i warsztaty online. Od 2010 roku prowadzę blog Logopedia Praktyczna.