O nas

Magda Tomczyk

Jestem logopedą. W 2001 roku ukończyła 5-letnie studia magisterskie na Akademii Bydgoskiej (obecnie Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy), na kierunku pedagogika o specjalności logopedia. Przez lata pracowałam w przedszkolach i szkołach jako logopeda, nauczyciel – rewalidator i pedagog.

Obecnie współpracuję z przedszkolami prowadząc terapię logopedyczną i obejmując profilaktyczną opieką logopedyczną wychowanków przedszkoli. Prowadzę też prywatny gabinet logopedyczny, gdzie pracuję z dziećmi i dorosłymi. Tworzę autorskie pomoce logopedyczne. Jestem między innymi autorem Fiszek logopedycznych. Od 2018 pracuję z logopedami, którzy stawiają na świadomy rozwój zawodowy. Na platformie zorganizowanylogopeda.pl prowadzę kursy, webinary i warsztaty online. Od 2010 roku prowadzę blog Logopedia Praktyczna. W czasie wolnym lubię bawić się fotografią, gram w gry planszowe, które stały się naszą wspólną rodzinną pasją.

Bartek Tomczyk

Jestem prawnikiem. Studia na kierunku prawo ukończyłem w 2001 roku na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Rzeszowie. Przez wiele lat pracowałem jako urzędnik specjalista ds. zamówień publicznych, urzędnik w dziale inwestycji,, windykator. Koordynowałem wiele projektów inwestycyjnych realizowanych z dotacji unijnych.

Obecnie współpracuję z podmiotami prywatnymi i instytucjami w zakresie prowadzenia prawnej i formalnej obsługi, a także szeroko rozumianego wsparcia inwestycyjnego. Pomagam przedsiębiorcom w pozyskiwaniu dotacji na otwarcie i prowadzenie firmy. Prywatnie jestem miłośnikiem historii, strategicznych gier komputerowych i gier planszowych.