O nas

Z wykształcenia pedagogo-logopeda. Czynnie w zawodzie od 20 lat. Z zamiłowania twórca internetowy. Z pasją śledzę nowoczesne rozwiązania i trendy marketingowe, które niemal natychmiast próbuję zastosować w praktyce.

W czym się specjalizuję?

  • w budowaniu stron internetowych z silnym akcentem na strukturę oraz jakość treści językowych,
  • w adaptacjach graficznych, dźwiękowych i filmowych,
  • w budowaniu skutecznej komunikacji w różnych jej formach (językowe treści pisane i mówione).

W wolnym czasie najlepiej wypoczywam na powietrzu, a jeszcze lepiej na ulubionych szlakach górskich.

Z wykształcenia i sposobu myślenia – prawnik. Studia ukończyłem w 2001 roku na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Rzeszowie. Przez wiele lat pracowałem jako urzędnik specjalista ds. zamówień publicznych, urzędnik w dziale inwestycji, windykator. Koordynowałem wiele projektów inwestycyjnych realizowanych z dotacji unijnych.

Obecnie współpracuję z podmiotami prywatnymi i instytucjami w zakresie prowadzenia prawnej i formalnej obsługi, a także szeroko rozumianego wsparcia inwestycyjnego. Pomagam przedsiębiorcom w pozyskiwaniu dotacji na otwarcie i prowadzenie firmy. Prywatnie jestem miłośnikiem historii, strategicznych gier komputerowych i gier planszowych.

Z entuzjazmem podjęliśmy współpracę ze Studiem Logograf, dzięki której powstały „Fiszki logopedyczne”. Nasze wydawnictwo upowszechnia metodę fiszek na polskim rynku od wielu lat, a dzięki pomysłowości i specjalistycznej wiedzy zespołu Studia Logograf fiszki sprawdziły się również w nauce poprawnej wymowy. Współpraca ze Studiem Logograf była cennym doświadczeniem w rozwoju naszego wydawnictwa.

Jacek Perczyński, współwłaściciel Wydawnictwa Cztery Głowy

Pani Magdalena Tomczyk współpracowała z Oficyną MM od maja 2018 r., regularnie przygotowując teksty do miesięcznika „Przedszkole”. Do 2021 roku prowadziła w nim nieprzerwanie cykl „Logopedia praktyczna”, w którym ukazują się krótkie artykuły z propozycjami różnorodnych ćwiczeń oraz zabaw logopedycznych dla najmłodszych. Publikuje także dłuższe teksty w dziale „Porady specjalisty”, dotyczące przede wszystkim kształtowania różnorodnych umiejętności komunikacyjnych u najmłodszych. (…) Doświadczenie w pracy logopedy sprawia, że prace Autorki mogą stanowić ogromną pomoc dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, logopedów oraz zainteresowanych zagadnieniem rodziców”

Barbara Kulesza-Gulczyńska, redaktor prowadząca miesięcznika „Przedszkole”